2012/12/25
sveikinimas
Išmokim atleisti, išmokim pamilti, Ant angelo sparno į dangų pakilti. Uždekim širdyse Kalėdų žvakelę, Tegul ji apšviečia kiekvieną kertelę.. Su šventom Kalėdom!
1 comment:
mindaugaszq
said...
ačiū !
12/27/12, 2:55 AM
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
1 comment:
ačiū !
Post a Comment