2013/04/13
Pokalbis tarp Manto ir Mindaugo 1
- bet, mantai, mes tai nebuvom tos "šūstrosios" merginos mokykloje
- nu jo.. bet gerai pagalvojus mes išviso merginos nebuvom
2013/04/12
Oficac
sveikiname visus
Newer Posts
Older Posts
Home