2013/04/13

Pokalbis tarp Manto ir Mindaugo 1


- bet, mantai, mes tai nebuvom tos "šūstrosios" merginos mokykloje
- nu jo.. bet gerai pagalvojus mes išviso merginos nebuvom

No comments: